Święto kropki w kl. 3 C

Kropka z książeczki o Vashti Petera Reynoldsa poruszyła świat i to dosłownie.Stała się pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji - Międzynarodowego Dnia Kropki.

Od pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka.

Uczniowie kl. 3 C aktywnie włączyli się w obchody tego tak ważnego dnia dla każdego dziecka. Oczywiście wszyscy łącznie z wychowawczynią ubraliśmy się w ubrania ozdobione kropkami. Chwaliliśmy się swoimi talentami plastycznymi, matematycznymi, wokalnymi, tanecznymi, recytatorskimi, wiedzowymi  i sportowymi. Staraliśmy się również włączyć w nasze działania pozostałych uczniów naszj szkoły. Przygotowaliśmy gazetkę informacyjną na korytarzu, rozdawaliśmy kolegom i koleżankom kropki – talenty. Było dużo śmiechu i radości.

Zapraszamy do zabawy w przyszłym roku wszystkich uczniów.

Ewa Mielczarczyk