Przedświąteczny wyjazd do Warszawy.

Klasa 5a i 5b tuż przed świętami wybrała się do Warszawy, by aktywnie spędzić czas poza szkolnymi ławkami.

Uczniowie obejrzeli seans filmu edukacyjnego "Ekstremalna pogoda" w sali 4DX oraz wzięli udział w interaktywnym quizie, podczas którego mieli okazję rywalizować, odpowiadając na ciekawe pytania oparte na tematyce filmu i ogólnej wiedzy przyrodniczej. Na koniec zostały wyłonione dwie najlepiej radzące sobie z quizem osoby, które otrzymały drobne upominki.
Następnie udali się do parku "Stacja Grawitacja", by wziąć udział w lekcji wf. Uczniowie wykazali się dużą sprawnością, skacząc na trampolinach, pokonując trasy parku linowego i ścianki wspinaczkowej. Dwie godziny dynamicznej zabawy upłynęło w oka mgnieniu.
Po dawce wiedzy i rozrywki wszyscy wrócili z zaspokojony głodem wrażeń i apetytem na kolejne wyprawy.