Rok szkolny 2022/23

Integracja klasy 1a oraz 1b w Skrzatowie.

To był miło spędzony czas.
Dla nas zawsze wychodzi słońce.

Bardzo dziękujemy za pomoc mamom : Ewie, Marcie, Sylwii, Paulinie i Monice.

Wycieczka klas czwartych.

Klasy czwarte aktywnie spędziły czas w Mandorii i Zoo w Łodzi.

KLASY 5 POZNAJĄ POLSKĘ.

Pierwszego dnia odwiedziliśmy łódzkie ZOO i Orientarium. Byliśmy również na spacerze w Ogrodzie Botanicznym.

Pogoda nas rozpieszczała, dzięki czemu mogliśmy podziwiać faunę i florę, którą prezentuje Łódź turystom.

Wycieczka klas czwartych.

29 maja 2023 roku o godzinie 7.00  uczniowie klas 4a, 4b i 4c pod opieką nauczycieli  wyjechali na wycieczkę szkolną, dofinansowaną z programu Poznaj Polskę, zorganizowaną przez panią Joannę Wójcik.

Wycieczka z cyklu ,,Poznaj Polskę".

W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki  „Poznaj Polskę” , klasy 2b i 2c wzięły udział w  całodniowej wycieczce do Białowieży. Celem wycieczki było poznanie pięknego terenu puszczy białowieskiej oraz Muzeum Przyrodniczo-Leśnego Białowieskiego Parku Narodowego.

Wycieczka klas ósmych.

Klasy 8C, 8D, 8E w słonecznym Trójmiescie.

Niestety czas nieubłaganie mija i to już nasza ostatnia wycieczka w takim gronie. Pozostaną nam piękne wspomnienia.

Wycieczka klas czwartych.

Klasy 4 na wycieczce w Centrum Nauki Kopernik i Łazienkach Królewskich.

Smutna lekcja historii.

Uczniowie kl. 8a, 8c, 8d, 8e wraz z wychowawcami uczestniczyli w ramach obchodów 80

rocznicy powstania w getcie warszawskim w wycieczce do nazistowskiego obozu pracy i obozu zagłady w Treblince.

Kolejna piesza wycieczka pod kierunkiem pana Piotra Płochockiego.

Kolejna piesza wycieczka pod kierunkiem pana Piotra Płochockiego. Tym razem wybrała się klasa 5c i 5b. Zwiedzaliśmy znane i nieznane zakątki Wyszkowa, poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z naszym miastem. Ale przede wszystkim poznaliśmy kawał historii, o której mało kto pamięta.

Uczniowie klasy 1a oraz 1b poznają Warszawę.

Uczniowie klasy 1a oraz 1b udali się na wycieczkę do Warszawy.