Dzień Edukacji Narodowej.

13 października społeczność szkolna SP 2 spotkała sie na uroczystej akademii z okazji święta Nauczycieli i Pracowników  administracji i obsługi.

Młodsi uczniowie z klas II ,pod opieką wychowawczyń p. Iwony Godleś i Agnieszki Postek, przygotowali montaż słowno - muzyczny , w którym znalazły się wiersze i piosenki dla wszystkich obchodzących swoje święto. Uczniowie z klas III, pod opieką p. E.Majewskiej i B. Wyrzykowskiej , wykonali dla Nauczycieli przepiękne laurki. Głos zabrała także przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawicielka Rady Rodziców, zwracając się do Nauczycieli z ciepłymi i serdecznymi życzeniami.

Dekorację przygotowały p. Ewa Mielczarczyk i Lidia Kałczuga.

W tym roku zostały przyznane następujące nagrody:

Nagrody Dyrektora Szkoły:  Ambroziak Hanna , Frejnik-Bugiel Aleksandra , Fydrych Renata , Chełmicka Monika ,  Kosińska Alicja ,  Książak Iwona ,  Landoch Ewa , Matak Elżbieta , Majewska Elżbieta ,  Wyrzykowska Bożena ,  Zacharska Agnieszka ,  Rojek Beata ,  Kowalska Danuta ,  Przybysz Kazimierz ,  Macek Zdzisław ,  Macek Ewa ,  Winkler Celina, Dziewulska Teresa ,  Wawrzonkowska Marianna.

Dobry Wychowawca : Ewa Mielczarczyk, Ewa Landoch, Marta Sadowska

Nagroda Burmistrza: Grażyna Sroczyńska, Wiesław Pasek.

Medal Komisji Edukacji Narodowej: Anna Groszkiewicz, Lech Nierubiec

Medal Złoty za Długoletnią Służbę : Marianna Wawrzonkowska