Szkolny etap konkursu Warszawska Syrenka.

W dn. 22 III 2017r. odbył się w naszej szkole kolejny -  40   konkurs recytatorski – „ Warszawska Syrenka”.

Organizatorki szkolnego etapu  były mile zaskoczone dużą liczbą uczestników konkursu i jego wysokim poziomem. Wszystkim uczniom należą się brawa!  Komisja przesłuchała recytatorów i wybrała tych najlepszych!!!

Klasy I – III

I miejsce – SANDRA GAJC kl. IIc (opiekun - p. E. MATAK), OLIWIER TYBURA kl.IIIc ( opiekun p. E. MIELCZARCZYK), MICHALINA ZAWADZKA  kl. IId (opiekun – p. R. ŚLUBOWSKA)

II miejsce – ZOFIA WOŁYNIEC kl. IIIa ( opiekun – p. B. ROZENEK ), WIKTOT PIETRZYKOWSKI kl. IIIc (opiekun -p. E. MIELCZARCZYK)

III miejsce – BARTŁOMIEJ GRABOWSKI  kl. IIIb ( opiekun – p. H. AMBROZIAK), KINGA JAGIELSKA kl.IIIc (opiekun – p. E. MIELCZARCZYK)

Wyróżnienia : LENA DELUGA - kl. IA , MILENA PIETRUS – kl. IIIF , KATARZYNA  ARCHACKA  – kl.IIA , DAGMARA DEPTA kl.IIE

Klasy IV – VI

I miejsce – KLARA LISEK kl.VIC ( opiekun – p. A. Kosińska)

II miejsce – MAŁGORZATA JAKACKA kl.VC ( opiekun – p. E. Biernacka), KONRAD KANDYBOWICZ kl. VB 9 opiekun – p. M. Sadowska

III miejsce - MAJA IWAŃSKA kl. IV C ( opiekun – p. E. Biernacka)

Wyróżnienia : KINGA SKOCZYLAS kl.IVA , MAGDALENA ŁUBIŃSKA kl.IVC

W gminnych eliminacjach  31 marca naszą szkołę będą reprezentować : SANDRA GAJC ,OLIWIER TYBURA , MICHALINA ZAWADZKA ,KLARA LISEK, MAŁGORZATA  JAKACKA  , KONRAD KANDYBOWICZ . Życzymy powodzenia!!!

Organizatorka konkursu- Iwona Depta.