Wielkanocne klimaty.

Okres  Wielkanocny,   to czas  intensywnych  przygotowań  do  Świąt  Wielkanocnych.  Jak  zwykle  o  tej  porze  w  naszej  szkole,  uczniowie   mają  możliwość  zaprezentować  swoje  prace  plastyczne  związane  z  konkursem  plastycznym  "Ozdoby  Wielkanocne".

Jak  widać  na  załączonych  zdjęciach,  prace  były  wykonywane  z  różnych  materiałów:  papieru,  filcu,  pasmanterii,  pisanki  były  ozdabiane  cekinami,  kolorowymi  koralikami,  sztucznymi  i  papierowymi  kwiatkami,  zdarzały  się  też  wykonywane  techniką  decupage.

Wystawka  prac  konkursowych  jest  uzupełniona  prezentacją  prac  plastycznych  uczniów  klas  4-6,  wykonywanych  na  zajęciach  plastyki.

Wyniki  konkursu:

I  miejsce:  Patrycja  Górska , kl. 4c

II  miejsce: Ewelina  Kaczmarczyk , kl.4a

Kacper  Zadrożny , kl. 5a

III  miejsce: Olga  Zdrojewska , kl. 4c

Julia  Godleś , kl. 6c

wyróżnienie: Joanna  Brzozowska , kl. 4a

Konrad  Kandybowicz kl. 5b

Jakub  Nadaj , kl. 5b

Kinga  Skoczylas , kl. 4a

Klaudia Kazimierczyk kl. 5b.

Laureatom  konkursu gratulujemy,  a  wszystkie  dzieci  zapraszamy  do  udziału  w  kolejnych  konkursach  plastycznych.

Renata  Fydrych