OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko Planeta”. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV oraz „Adept” klasy V i VI.

Dzieci biorąc udział w tym konkursie rozwijają swoje zainteresowania przyrodnicze oraz mają możliwość zaprezentowania zdobytej wiedzy. Uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, wyróżnieni dyplomy z wyróżnieniem a pozostali uczniowie dyplomy uznania.
- wyróżnienie krajowe otrzymała Olga Zdrojewska z kl. IVc – op. Ewa Landoch
- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Maluch” – Nikola Baranowska z kl. IVc – op. Ewa Landoch
- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Adept” – Bartłomiej Prus z kl. VId – op. Ewa Landoch

„Maluch”