Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18.

Nietypowo, bo 4 września rozpoczęlismy nowy rok szkolny 2017/18.

Wszystkich przybyłych gości, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi a przede wszystkim uczniów i ich bliskich, powitał dyrektor szkoły Wiesław Pasek.

Wspomniał o specyficznym roku, pełnym zmian, a także niekiedy utrudnień związanych z wprowadzaniem reformy oświaty. Podziękował Rodzicom za owocną współpracę i prosił także o wsparcie i pomoc w tym roku szkolnym.

Nowy rok rozpoczyna 604 uczniów w oddziałach od ,,0" do klasy siódmej. Pan dyrektor powitał także nowych nauczycieli:

Elżbieta Bzura - nauczycielka chemii i bilogii

Natalia Orłowska - nauczycielka w-f i przyrody

Paulina Sabak - nauczycielka j. niemieckiego

Teresa Świderek - nauczycielka j. polskiego

Joanta Topczewska - Bocian-nauczycielka geografii

Arkadiusz Wilczyński - nauczyciel informatyki i zajęć komputrowych

Ewa Winiarska - nauczycielka historii

Elżbieta Chormańska - nauczycielka muzykiDariusz Kosiorek- nauczyciel historii

Dorota Świerczewska - nauczycielka j. angielskiego

Edyta Brejnak - nauczycielka wspomagająca

Bartłomiej Staszkiewicz - nauczyciel wspomagający

Popłynęły serdeczne życzenia owocnej i przyjemnej pracy w nowym roku szkolnym, zarówno od dyrekcji, jak i przedstawiciela Rady Miasta pana Włodzimierza Gryza.

Ksiądz Karol Skrodzki udzielił błogosławieństwa całej społeczności szkolnej na nowy rok.

Na koniec wszyscy zebrani uczcili minutą ciszy pamięć poległych w czasie II wojny światowej, wszak 1 września już zawsze będzie kolejną rocznicą rozpoczęcia tragicznych dni wojny dla Polski.