Konkurs Pięknego Czytania Wierszy o Misiach.

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”. Z tej okazji w naszej szkole w czwartek został przeprowadzony Konkurs Pięknego Czytania Wierszy o Misiach. W konkursie udział wzięli uczniowie klas II i III. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły ze swoimi kochanymi pluszakami i wspólnie z nimi słuchały wierszy o misach recytowanych przez uczestników konkursu. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Wyniki konkursu:

• I miejsce – Gajc Sandra 3c