Konkurs "Szopka Bożonarodzeniowa"

Od  11 XII naszą  szkołę  zdobi  wystawa  Szopek  Bożonarodzeniowych,  efekt  szkolnego  konkursu  organizowanego  w  klasach  4-7.

Jak  zwykle  nasi  uczniowie  zaskakują  wszystkich  swoją  pomysłowością  i  wyobrażnią,  tworząc  szopki  "ze  wszystkiego". Makaron,  suche  gałęzie,  kora  drzew,  mech,  ziarno,  siani,  zapałki,  modelina,  słoma,  suchy  śnieg,  światełka i  lampki,  to  tylko  niektóre  elementy  tegorocznych  szopek.
      Konkursową  wystawę  uzupełniają  dodatkowe  prace  dzieci:  bombki,  choinki,  Mikołajki  i  bałwanki:  z  cekinów,  włóczki,  makaronu,  pasmanterii,  kolorowych  piórek,  pokryte  brokatem,  szyszkami,  z  orzechów,  a  nawet  z  bursztynu.

A  oto  lista  laureatów:

I  miejsce:  Aleksander  Postek,  kl. 6c
I  miejsce:  Jakub  Falba,  kl. 5b

II  miejsce:  Natalia  Fijałkowska,  kl. 4b
                    Michał  Fijałkowski,  kl. 5c
                    Jakub  Jakutowicz,  kl. 5c

III  miejsce:  Amelia  Szek,  kl. 5b
III  miejsce:  Joanna  Brzozowska,  kl. 5a

Zwycięzcom  gratulujemy,  a  wszystkim  uczniom  naszej  szkoły,  nauczycielom  i  rodzicom  życzymy  pogodnych  i  udanych  świąt  Bożego  Narodzenia.

Renata  Fydrych