"Orzeł - nasza duma"

6 marca  w  naszej  szkole  zakończyły  się  szkolne  eliminacje  Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego  "Orzeł -  nasza  duma".

Konkurs  dotyczył  klas  4-7  i  miał  na  celu:  rozwijanie zainteresowania  znaczeniem  polskich  symboli  narodowych  wśród  dzieci  i  młodzieży, motywowanie uczniów  do  rozwijania  pasji  historycznych  i  artystycznych  oraz  rozwijanie  kreatywności  w  zakresie  technik  sztuki  plastycznej.  Tematem  prac  było  Godło  symbolizujące  wszystkie  okresy  państwowości  polskiej,  używane  od  czasów  Mieszka I  do  współczesnych. Do  etapu  okręgowego  zakwalifikowały  się  prace  wykonane  przez  3  uczennice:

- Olgę  Zdrojewską  -kl.5c
       - Dominikę  Pietrzak  -kl.4e
       - Nikolę  Baranowską  -kl.5c

Laureatom  gratulujemy, a  wszystkich  uczniów  zachęcam  do  udziału  w  pozostałych  konkursach  plastycznych  /  informacje na stronie szkolnej/

Renata  Fydrych