GMINNY KONKURS PLASTYCZNY O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ „Ptaki - nadbużańskie perełki przyrody”

Zakończyły  się  szkolne  eliminacje do Gminnego  Konkursu Plastycznego  skierowanego do uczniów klas III  na który  wpłynęło 59 prac.

Konkurs  miał  na  celu:

• rozbudzanie zainteresowań dzieci bogactwem fauny Nadbużańskiego  Parku  Krajobrazowego
  • zwrócenie uwagi na gatunki chronione i propagowanie świadomej idei ochrony ptaków
  • rozwijanie umiejętności wypowiadania się w różnych technikach plastycznych
  • prezentacje i popularyzacje dziecięcej twórczości plastycznej

Komisja konkursowa w składzie: R.Fydrych , W.Runo, E.Landoch zadecydowała, że w  etapie  gminnym naszą szkołę  reprezentować będą prace wykonane przez:

Michalinę Salwin – kl. 3e, Sandrę Gajc – kl. 3c, Karolinę Garbarczyk – kl. 3d, Amelię Grzywacz – kl. 3c, Klaudię Skoczylas – kl. 3e, Amelię Jaworowską – kl. 3d

Życzymy powodzenia!!!

Organizatorki konkursu: E.Mielczarczyk, R.Ślubowska