Dziś była zabawa, dziś u nas się działo!

30 maja -Rodzice przygotowali dla naszych dzieci wiele atrakcji, zapraszam do fotorelacji . Dzień Dziecka nieco wcześniej, ale radości dużo więcej!!!

30 maja cała społeczność SP 2 świętowała Dzień Dziecka. Dzięki hojności Rady Rodziców uczniowie wspaniale bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, malowali buzie czy wykonywali figurki z podłużnych balonów. Łasuchy mogły skosztować watę cukrową, popcorn i mleko smakowe. Chętni główkowali w kąciku szachowym, aktywni brali udział w zawodach sportowych i tańcu zumby. Gościliśmy także przedstawicieli Policji oraz pana leśnika, który objaśniał tajemnice przyrody. Wszyscy uczniowie otrzymali słodycze i lody. Serdecznie dziękujemy za atrakcje przygotowane przez naszych rodziców i sponsorów. Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotorelacji na szkolnej stronie internetowej.

Emilia Biernacka