POLSKA - NASZA NIEPODLEGŁA .

Z okazji stulecia odzyskania niepodległości 28 naszych uczniów wzięło udział w ogólnopolskim konkursie historycznym organizowanym przez szkołę w Białymstoku.

11 uczniom udało się przejść etap szkolny i ich prace w różnych kategoriach zostały wysłane do Organizatora. Do etapu finałowego zakwalifikowali się: Aleksy Postek z 6 c i Kinga Zbrzeźniak z 6 c (prace plastyczne), Aleksandra Szek z 7 e (kolaż), Olga Zdrojewska z 5 c (album). Prezentacje multimedialne wykonali: Julia Godleś z 7 c, Sandra Powierza z 6 b, Bartłomiej Grabowski z 4 b, Oliwier Tauter z 4 c, Dominika Pietrzak z 4 e, Gabriela Najmoła z 4 e, Marta Postek z 4 e.

Zaangażowanym uczniom serdecznie dziękuję za udział, a zakwalifikowanym życzę wysokich osiągnięć, o których będziemy powiadomieni do 30 września.

Emilia Biernacka