,,Bezpieczna kąpiel".

Dzięki uprzejmości naszej  wyszkowskiej Policji , grupa 21 uczniów spędziła miłe popołudnie w Pułtusku , na pokazie instruktażowym poświęconym bezpieczeństwu osób przebywających w wodzie lub nad wodą.

16 czerwca , w sobotę, już od godziny 11.00. w otoczeniu Domu Polonii czekały na nas liczne atrakcje:

-tresura psów służbowych,

-inscenizacja wypadku drogowego, pomoc osobie poszkodowanej,

-symulacja pościgu za przestępcami z użyciem skutera i łodzi policyjnej,

- akacja gaszenia pożaru poprzez zrzut wodny z samolotu ,,Dromader",

-pokaz kickboxingu i samoobrony,

-gry, zabawy i konkursy dotyczące bezpieczeństwa,

- liczne ścieżki edukacyjne.....i wiele wiele innych atrakcji.

Uczniowie mogli posilić się także pyszną gochówką i kiełbaską z grila, dostępne również były napoje i przetwory mleczne.

W trakcie festynu organizatorzy starali się uświadomić i uczulić dzieci i młodzież na wszystkie niebezpieczeństwa, aby wypoczynek nad wodą był dla nich tylko przyjemnością. Akcja była objęta patronatem honorowym przez Wojewodę Mazowieckiego oraz Komendanta Głównego Policji, a także patronatem medialnym przez miesięcznik "Policja 997"

Poniżej relacja video- fotograficzna.