Gminne zakończenie roku szkolnego.

Tegorocznymi gospodarzami gminnego zakończenia roku szkolnego była  Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Wyszkowie.

Na uroczystości  21 czerwca w hali sportowej Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zgromadziły się władze samorządowe, dyrektorzy szkół, nauczyciele, a przede wszystkim uczniowie wraz z rodzicami, by świętować sukcesy dzieci odniesione w kończącym się roku szkolnym. Tradycyjnie podczas uroczystości wręczono wyróżnienia  uczniom,  którzy w roku szkolnym 2017/2018 uzyskali najwyższe średnie w nauce. Z naszej szkoły otrzymali je: Olga Zdrojewska, Kinga Ostrowska, Julia Szczesna, Zofia Wołyniec i Marta Postek. Nagrody rzeczowe otrzymali również  laureaci  konkursów, festiwali i zawodów sportowych, którzy mogli poszczycić się zdobyciem wysokich miejsc tj. na szczeblu  regionalnym, wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim. W tej grupie uczniów naszą szkołę reprezentowali: Szymon Łapiński, Olga Zdrojewska, Bartłomiej Prus, Wiktoria Kukwa, Konrad Kandybowicz, Michał Fijałkowski, Jakub Chodkowski, Aleksander Kulasiński, Jakub Nadaj, Wiktor Stokarski, Hubert Stworzyjanek, Piotr Wielgolewski, Eryk Wójcik i Kacper Zadrożny. Miłym akcentem były podziękowania składane przez Burmistrza  Wyszkowa opiekunom, nauczycielom i wychowawcom nagrodzonych uczniów. Symboliczny kwiatek otrzymali: Jan Wielgolewski, Łukasz Damętko, Ewa Landoch, Emilia Biernacka, Renata Fydrych i Renata Ślubowska.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.