Profilaktyczne zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Klasa 6b i 7a wraz z wychowawcami uczestniczyła w „Profilaktycznym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018” w ramach programu profilaktyki uzależnień „Wychowanie i Profilaktyka”.

Na boisku Szkoły Podstawowej w Rybnie spotkali się przedstawiciele wszystkich wyszkowskich szkół, by wspólnie świętować zbliżający się koniec roku, pamiętając, że świetnie można bawić się bez używek.

Przybyłych przywitał Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, pan Sławomir Cieślak.  Następnie zaprosił uczestników do obejrzenia filmu, który był podsumowaniem I Zlotu Wychowania i Profilaktyki w Wyszkowie, na którym bawiła się 19 maja prawie 500 osobowa grupa młodzieży.

Przy wspólnym ognisku uczniowie piekli kiełbaski, wspólnie śpiewali i tańczyli. Na koniec strażacy dla ochłody „zrosili” chętnych wodą.  Do szkoły wróciliśmy w świetnych humorach.

Wyszkowiak >>  Pożegnanie przed wakacjami