Nakręciliśmy się na pomoc.

Na ostatnim w tym roku szkolnym apelu, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Dawid Szymański z klasy VIIe, podsumował całoroczną akcję zbierania plastikowych nakrętek ,,Nakręć się na Pomaganie''.

W akcję zaangażowali się uczniowie z 20 klas I-VII. Najwięcej nakrętek uzbierała klasa IVa – 42 705 nakrętek. Drugie miejsce zajęli pierwszoklasiści z kl. Ic, którzy zebrali 32 150 nakrętek. Pokaźną liczbę nakrętek zebrali również uczniowie z klasy IVe – 28 310 sztuk. W sumie zebrano ponad 150 000 nakrętek, które zostały przekazane rodzicom chorego na schizencefalię Jana Muzyczaka. Wśród wszystkich uczniów zaangażowanych w akcję rozlosowano 10 nagród ufundowanych z funduszu Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej zbiórki. W przyszłym roku na pewno znowu będziemy chcieli komuś pomóc.

Renata Ciok