NASZA ZWYCIĘSKA DRUŻYNA NA UROCZYSTEJ GALI "A TO POLSKA WŁAŚNIE" .

Nasi uczniowie: Olga Zdrojewska z 6c, Julia Nowak z 7c, Bartłomiej Prus z 8d i Miłosz Malinowski z 8d brali udział w gminnym konkursie wiedzy i umiejętności organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 pod hasłem "18-100-18" NIEPODLEGŁA. Konkurs odbył się 30 października, a ogłoszenie wyników nastąpiło 10 listopada na uroczystej gali organizowanej przez Burmistrza Wyszkowa.

Nasza drużyna zajęła III miejsce! Uczniowie zostali nagrodzeni statuetką oraz biluletynem pt. "Zeszyty Wyszkowskie". Mieli także przyjemność wysłuchać koncertu Chóru Sanktuarium Św. Rodziny, obejrzeć montaż słowno -muzyczny w wykonaniu uczniów SP 5, a także podziwiać Zespół Pieśni i Tańca "Oberek" oraz "Wyszków" z Leszczydołu -Nowin. Cała gala miała charakter patriotyczny, tematycznie związana była z konkursem, podczas którego uczniowie musieli wykazać się szeroką wiedzą historyczną o czasach, gdy nasz kraj odzyskiwał upragnioną wolność.

Zdobywcom III miejsca serdecznie gratulujemy!!!

Emilia Biernacka