Dzień Pluszowego Misia - konkursy.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, niezastąpiona przytulanka- Pluszowy Miś.

Z tej okazji w naszej szkole, 26 listopada został przeprowadzony Konkurs Piosenek o Misiach dla klas I-III, oraz Konkurs plastyczny " Mój przyjaciel Miś".

Wyniki konkursu wokalnego :

I miejsce - Zespół z klasy III b „ Pluszowy miś”

II miejsce - Zespół z klasy IIa „ Jadą misie”

Natalia Wielgolewska z klasy I a „ Teddy bear”

III miejsce- Zespół z klasy I b „ Pluszowy miś”.

Organizatorki konkursu: I. Godleś, L. Kałczuga, J. Hanusiak.

”Mój przyjaciel Miś” To temat szkolnego konkursu plastycznego skierowanego do najmłodszych uczniów naszej szkoły, pierwszoklasistów. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych dzieci.Zgłoszone na konkurs prace wykonane zostały różnymi technikami.Najpiękniejsze z nich zostały wyeksponowane na wystawie w holu szkoły. Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie:

I miejsce - Michalina Bryk

II miejsce - Antoni Kulesza

III miejsce - Mateusz Siwak

Wyróżnione zostały prace wykonane przez Zuzannę Sadowską i Julię Kujawę.Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia.

Organizator konkursu : R. Ślubowska