O PIASTACH, ZABORACH I SŁAWNYCH POLAKACH .

5 grudnia uczniowie naszej szkoły ponownie przystąpili do XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego KRĄG.

12 uczniów w dwóch kategoriach pisało test. W kategorii MŁODZIK sześciu uczniów klas 5 - 6 zmierzyło się z pytaniami z zakresu Polski Piastów. Natomiast sześciu uczniów klas 7 - 8 w kategorii ADEPT zmagało się z treściami pt. "Ziemie polskie pod zaborami". Test okazał się niezbyt trudny, a wyniki poznamy w marcu. Inni ochotnicy postanowili spróbować swoich sił w tworzeniu albumu na temat "Sławni Polacy - naukowcy i odkrywcy". Prace wkrótce zostaną wysłane do Organizatora konkursu. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i życzymy wysokich wyników, na które cierpliwie czekamy do marca.

E. Biernacka