" Warszawska Syrenka".

Od wielu lat uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 uczestniczą w Konkursie Recytatorskim " Warszawska Syrenka".

W tym roku również szkoła przystąpiła do konkursu. Laureaci etapu szkolnego : Arkadiusz Skrzecz kl.2b, Helena Wołyniec kl.1a, Alicja Piątkowska kl.2c , Michalina Zawadzka kl.4d , Zofia Wołyniec kl.5a , Kinga Skoczylas kl.6a oraz Julia Ciach i Wiktoria Buźniak z kl.8d wzięli udział w dalszym etapie gminnym, który odbył się w dniu 21 III 2019r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie. Każdy recytator godnie reprezentował naszą szkołę. Jury etapu gminnego wyróżniło trójkę naszych uczniów :
 kategoria klas I - III - II miejsce Arkadiusz Skrzecz kl.2b
 kategoria klas IV - VI - II miejsce Zofia Wołyniec kl.5a
                                wyróżnienie Michalina Zawadzka kl.4d

W powiatowym etapie konkursu, który odbędzie się w dniu 28 III 2019r. wezmą udział : Arek Skrzecz i Zosia Wołyniec.
ŻYCZYMY POWODZENIA!!!
Iwona Depta