Gmina Wyszków

W związku z obchodzonym wczoraj Dniem Ziemi, zapraszamy Was do zrobienia czegoś dla naszej planety .

Wiele osób ma teraz więcej czasu, może go więc przeznaczyć na naukę zdrowych, ekologicznych nawyków, które zostaną w naszym życiu po wygaśnięciu pandemii..
Drugie życie odpadów ♻️ zabawa polega na tym, aby przekształcić niepotrzebny/uszkodzony przedmiot w taki, który będzie można wykorzystywać do innych czynności - to mogą być doniczki z plastikowych butelek, torby na zakupy/maseczki ze starych koszulek i wiele innych, ciekawych pomysłów.
Zdjęcia  nowo-stworzonych przedmiotów prosimy publikować w komentarzach pod tym postem. Konkurs trwa do wtorku (28 kwietnia 2020 r.). Autorzy najciekawszych prac nagrodzeni zostaną gadżetami z logotypem „Pokochaj Wyszków”

Obraz może zawierać: jedzenie, tekst „GMINAWYSZKÓW Zmniejsz ilość ŚMIECI, naucz się DOBRYCH NAWYKÓW DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW umwyszkow Stwórz coś przydatnego z niepotrzebnego!”