81 rocznica wybuchu II wojny światowej.

FESTIWALU POEZJI MÓWIONEJ I ŚPIEWANEJ CZASU WOJNY

1. Organizatorem Festiwalu Poezji Mówionej i Śpiewanej Czasu Wojny jest  Burmistrz Wyszkowa.

2.  Festiwal odbędzie się 1 września 2020 roku przy pomniku Gloria Victis w Wyszkowie w ramach obchodów 81. rocznicy wybuchu II wojny        światowej.

3.Celem Festiwalu jest godne upamiętnienie obrońców Ojczyzny z września 1939 roku, a także promocja postaw patriotycznych.

4.Osoby lub zespoły chcące wystąpić podczas Festiwalu zobowiązane są do przekazania zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko (w przypadku zespołu jego nazwę, a także imiona i nazwiska członków zespołu), tytuł występu, numer telefonu kontaktowego i wymagania techniczne w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28.08.2020 roku za pomocą poczty elektronicznej na adres promocja@wyszkow.pl

lub telefonicznie 29-743-77-13.

5.  Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych tj. nazwy zespołu, imion i nazwisk osób występujących w celu promocji wydarzenia.

6.Organizator zapewnia niezbędne wyposażenie techniczne, a także profesjonalną obsługę.

7.Maksymalny czas trwania występu jednego podmiotu nie powinien przekroczyć 5 minut. W szczególnych przypadkach, Organizator może wyrazić zgodę na wydłużenie czasu trwania występu.

8.Uczestnicy są zobowiązani dostarczyć przed występem wolny od wad fizycznych nośnik CD lub pendrive z nagraniem podkładu muzycznego.

9.W sytuacjach nieobjętych Regulaminem rozstrzyga Organizator.