OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko Planeta”. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV, „Młodzik” klasy V i VI oraz „Adept” klasy VII i VIII szkoły podstawowej.

Dzieci biorąc udział w tym konkursie rozwijają swoje zainteresowania przyrodnicze oraz mają możliwość zaprezentowania zdobytej wiedzy.

Uczennica z najlepszym wynikiem w szkole Gabriela Gołębiewska otrzymała dyplom oraz książkę. Uczniowie z bardzo dobrym wynikiem i wyróżnieni otrzymali dyplomy z wyróżnieniem a pozostali uczniowie dyplomy uznania.

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Maluch” – Gabriela Gołębiewska - kl. IV b

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Młodzik” – Paweł Bzurakl. VId

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Adept” – Zofia Gołębiewska kl. VII e

„Maluch”