Wiosenne śpiewanie z SP nr 3.

W Szkole Podstawowej nr 3 w Wyszkowie odbył się Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Wiosno, wiosno… ach to ty”. Festiwal przebiegał w dwóch kategoriach: klasy 0 - I oraz klasy II - III, jednak w nowej formie - zdalnie.

Zgodnie z regulaminem uczestnicy mieli czas do 19 marca na przesłanie organizatorom nagranych piosenek. Zgłosiło się po siedmioro wykonawców w każdej kategorii. Byli to zarówno soliści, jak i zespoły wokalne, łącznie 32 uczniów. Jury miało nie lada wyzwanie, aby wybrać najlepsze wykonania. Poziom był naprawdę wysoki i wszystkie piosenki zaśpiewane były przepięknie. Nie zabrakło również ciekawych kostiumów czy rekwizytów. Wyniki konkursu prezentują się następująco:

Kategoria 0 - I:

I miejsce - Lena Skiba, Marika Kucharczyk, Aleksandra Kaszuba z SP w Lucynowie

II miejsce - Wiktor Kaczmarski z SP w Olszance

III miejsce - Amelia Deluga z SP nr 2 w Wyszkowie

Wyróżnienia: Lena Kozon SP Łosinno, Zuzanna Księżak, Julia Skoczeń, Lena Stankiewicz, Anna Sosnowska z SP nr 1 w Wyszkowie, Nikola Szczesna z SP w Leszczydole Starym, Dawid Arbaszewski z SP nr 5 w Wyszkowie

Kategoria II - III

I miejsce - Maria Tchórzewska z SP w Leszczydole Starym

II miejsce - Agata Toczko, Lena Sosnowska, Lena Kordyszewska, Karolina Kaczyńska z SP nr 2 w Wyszkowie

III miejsce - Gabriela Książek, Karolina Chmielewska, Natalia Pawlak z SP nr 1 w Wyszkowie

Wyróżnienia: Jagoda Łukasiak, Maja Łukasiak, Amelia Skiba z SP w Lucynowie, Antonina Wiśniewska, Maja Ambroch, Kinga Jeż, Nikola Czajkowska z SP w Łosinnie, Alicja Kłos, Alicja Sobczak, Zuzanna Koziejuk, Olga Mosakowska z SP nr 5 w Wyszkowie, Tatiana Mróz z SP w Leszczydole Nowinach.

Źródło: Organizatorzy