Warszawska Syrenka

Konkurs recytatorski „ Warszawska Syrenka” organizowany jest już  po raz  44. „Warszawska Syrenka" to najpopularniejszy mazowiecki konkurs recytatorski dla dzieci i młodzieży, który daje możliwość żywego kontaktu ze słowem, z najwybitniejszą polską i światową poezją.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, szkolny etap Konkursu dla klas IV – VIII został   przeprowadzony w formie on-line.  Do gminnego etapu konkursu zostały zakwalifikowane uczennice :

SANDRA GAJC kl.6c i MICHALINA ZAWADZKA kl.6d.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wszystkim uczestnikom szkolnego etapu konkursu oraz ich Rodzicom serdecznie dziękujemy za ogromny wkład pracy, który polegał nie tylko na przygotowaniu merytorycznym, ale także technicznej prezentacji konkursowej.

Zwycięzcom poszczególnych kategorii  gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za przystąpienie do Konkursu.

Zachęcamy uczniów do rozwijania swoich talentów i prezentowania się na forum szkoły i poza nią.

Iwona Depta

W dniu 15 IV 2021r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie odbył się etap gminny 44. Konkursu "Warszawska Syrenka".
W kategorii klas I - III uczennica klasy IIIb - Oliwia Kalator zdobyła III miejsce, a uczennica klasy VIc Sandra Gajc wyróżnienie.
Gratulujemy sukcesu !