III Gminny Konkurs Ekologiczny Plastyczny pt.: „Zwierzęta Puszczy Białej „ dla klas III.

III Gminny Konkurs Ekologiczny Plastyczny pt.: „Zwierzęta Puszczy Białej „ dla klas III, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 , został rozstrzygnięty 22 kwietnia 2021r.

Uczniowie wykonywali prace plastyczne podczas nauki zdalnej. Do konkursu przystąpiło pięć szkół: SP1, SP2, SP4, SP5, SP Rybno. Prace konkursowe Młodych Artystów pokazują piękno i bogactwo fauny Puszczy Białej oraz potrzebę jej szczególnej ochrony. Popularyzują wiedzę na temat roli zwierząt w środowisku naturalnym i ich znaczenie dla człowieka. A rozwijające się uzdolnienia plastyczne i kreatywność uczniów umożliwiają propagowanie działań proekologicznych w najbliższym nam środowisku.

Prace wszystkich wykonawców prezentowane są na szkolnej wystawie pokonkursowej i stronie internetowej SP 2. Patronat nad konkursem objęła i nagrody ufundowała Gmina Wyszków. Nadleśnictwo Wyszków przygotowało tematyczne upominki.

Laureaci konkursu:

I miejsce - Tobiasz Grabowski SP1

II miejsce - Natasza Turek SP 2

III miejsce - Alicja Borkowska SP 5

- Rozalia Mielczarczyk SP 1

Wyróżnienia - Lena Szymańska SP 1

- Filip Czerwiński SP 4

- Zuzanna Kowalczyk SP 2

Gratulujemy Laureatom osiągniętych wyników , a wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Dyplomy i nagrody zostaną przekazane do szkół w późniejszym terminie.

Koordynatorzy konkursu: Hanna Ambroziak, Katarzyna Zacharska