Pożegnanie z klasą trzecią.

Nadszedł czas pożegnania z klasą trzecią . Rodzice klasy 3a zorganizowali  bardzo miłe spotkanie  całych rodzin i uczniów w parku linowym w Deskurowie.

Czas pożegnania , to czas wspomnień i podziękowań. Uczniowie wierszem ,piosenką i tańcem dziękowali rodzicom i wychowawcy za czas i pomoc, pracę i troskę. Było bardzo  wzruszająco i ciepło.  Dużą niespodzianką , był przepiękny album zrobiony przez dzieci i rodziców.  Pełen zdjęć z trzech lat i laurek pożegnalnych. To pamiątka bardzo cenna, ma w sobie dużo ludzkiego serca. Był też czas na zabawę, ognisko i rozmowy ,,jak to było w pierwsze klasie ?"

Zakończył się pierwszy etap w szkolnej edukacji i to jest powód do radości i dumy. To już nie dzieci, ale wkraczająca w dalsze życie , dorastająca młodzież. Dziękuję moim Rodzicom , za dużą pomoć, mądrość , troskę, pomysłowość i opiekę w ciągu trzech lat w szkole. Zawsze można na Państwa liczyć i wiem, że tak już zostanie!

wych.E.Matak