Powiatowe indywidualne biegi przełajowe.

29 września 2021 r odbyły się powiatowe indywidualne biegi przełajowe na stadionie leśnym w Długosiodle.

Liczna grupa uczniów z naszej szkoły dzielnie pokonała cały dystans w trudnym terenie, a byli to:
Wiktoria Kordowska, Daria Bedecka, Mikołaj Hanusiak, Oskar Gajownik, Zuzanna Kowalczyk, Blanka Zalewska, Weronika Bielawska, Nikola Prus, Oleg Gajownik, Maja Szostek, Ryszard Brejnak, Mateusz Wrzosek, Gabriela Maciejewska, Kamil Dyga, Zuzanna Zyśk, Diana Sakowicz, Klaudia Skoczylas, Natalia Wężyk, Nikola Dziuba, Sebastian Milczarczyk, Maja Bedecka, Dagmara Depta, Maria Makrzanowska, Izabela Sadowska, Małgorzata Jończyk, Zofia Gruchalska, Karolina Borkowska, Kacper Feszczur, Oliwier Tybura.

Najlepsi okazali się:
RYSZARD BREJNAK (6A) - I miejsce w kategorii chłopców klas 6 (awans do etapu międzypowiatowe go)

OSKAR GAJOWNIK (7D) - III miejsce w kategorii chłopców klas 7 (awans do etapu międzypowiatowego)

BLANKA ZALEWSKA (4C) - VI miejsce w kategorii dziewcząt klas 4.

Serdeczne gratulacje !!!