DZIEŃ DZIECKA W STOLICY

Z okazji Dnia Dziecka rodzice klas pierwszych F i C zafundowali swoim pociechom wycieczkę do Warszawy.

Wielką atrakcją był spacer po Łazienkach Królewskich. Najbardziej dzieciom podobały się dumnie spacerujące po parku pawie oraz pomnik Fryderyka Chopina, u stóp którego dzieci mogły sobie odpocząć i pobawić się. Następną atrakcją była wizyta w centrum zabaw dla dzieci "Kolorado". Było to miejsce, gdzie pierwszaki mogły wykazać się swoją sprawnością fizyczną. Była zjeżdżalnia do piłeczek, strzelnica piłeczkowa, basen i wiele innych atrakcji ruchowych. To było święto, które będziemy długo wspominać.

Szczególne podziękowania należą się mamom, które sprawowały opiekę nad swoimi pociechami w trakcie wycieczki oraz mamie Olka Tybury, która uwieczniła tą wycieczkę na zdjęciach.