Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16 .

1 września 2015r. o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej nr2 w Wyszkowie

odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Dyrektor szkoły, pan Wiesław Pasek, serdecznie powitał po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli. W swych słowach zawarł między innymi życzenia owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym dla wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły. Szczególnie serdecznie przywitał pierwszoklasistów, oraz nauczycieli rozpoczynających pracę: księdza K. Skrodzkiego, psycholog A. Zglec, nauczycielki M.Kanię, A.Jóźwiak, W.Konarzyckią i B.Rojek. Po oficjalnych powitaniach i przemówieniach, uczniowie udali się do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami. Przed nami 10 miesięcy nauki. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy zapału do wspólnej pracy i nauki. Na nadchodzący rok spoglądamy z optymizmem oraz wiarą w osiągnięcia naszych uczniów, którzy rok rocznie przysparzają nam wszystkim powodów do dumy.