Po lesie nas niesie

Pod tym tytułem Nadleśnictwo w Wyszkowie zorganizowało dwa konkursy: plastyczny i literacki. W obu z nich wzięli udział uczniowie naszej szkoły i okazali się laureatami tego przedsięwzięcia.

Celem konkursu było promowanie  wyszkowskich lasów , ukazanie wrażliwości społeczeństwa na otaczająca przyrodę, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, literackich i plastycznych  uczestników. W dniu 9.10.15 w siedzibie Nadleśnictwa Wyszków w Leszczydole Nowinach odbyło się uroczyste wręczenia nagród zwycięzcom i laureatom. Sukcesy naszych uczniów to:

• II miejsce w konkursie literackim Bartek Piórkowski kl. IIC ( opiekun Ewa Mielczarczyk)
  • II miejsce w konkursie plastycznym Olga Zdrojewska kl. III B ( opiekun Agnieszka Zacharska)
  • Wyróżnienie w w konkursie literackim: Alicja Deluga kl. II C ( opiekun Ewa Mielczarczyk)
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym : Nikola Mróz kl VIC i Remigiusz Gurbała kl. VA ( opiekun Renata Frydrych)