„MATEMATYCZNY AS” i „EKO-PLANETA”

Znamy już wyniki konkursu matematycznego i przyrodniczego.

KONKURS MATEMATYCZNY „MATEMATYCZNY AS”

28 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 5 odbył się VIII Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas piątych szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów.

I miejsce i tytuł „Matematycznego Asa” uzyskał Bartłomiej Prus z kl. Vd

V miejsce zajęła Kinga Ostrowska z kl. Va

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

„EKO-PLANETA”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko Planeta”. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV oraz „Adept” klasy V i VI.

Dzieci biorąc udział w tym konkursie rozwijają swoje zainteresowania przyrodnicze oraz mają możliwość zaprezentowania zdobytej wiedzy. Uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, wyróżnieni dyplomy z wyróżnieniem a pozostali uczniowie dyplomy uznania.

w gronie laureatów ogólnopolskich znalazł się uczeń naszej szkoły Piotr Zaniewskiz kl. VIb, który zajął II miejsce w kraju– op.Ewa Landoch

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Maluch” – Olga Zdrojewskaz kl. IIIcop.Katarzyna Zacharska

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Adept” – Julia Witkowskaz kl. VIbop. Ewa Landoch

„Maluch”

Wyróżnienia:

Klasa III a – Amelia Ponichtera – op. Wioletta Runo

Klasa III c – Nikola Baranowska – op. Katarzyna Zacharska

Klasa IV a – Agata Sieńkowska – op. Ewa Landoch

Klasa IV c – Małgorzata Jakacka – op. Tomasz Skwierczyński

Klasa IV d – Łukasz Urbaniak – op. Tomasz Skwierczyński

„Adept”

Wyróżnienia:

Klasa V a – Julia Gudanis, Kinga Ostrowska, Natalia Piasecka – op.Ewa Landoch

Klasa V d – Bartłomiej Prus– op. Ewa Landoch

Klasa V e – Oliwia Szulc– op. Tomasz Skwierczyński

Klasa VI a – Marta Pękul– op. Ewa Landoch

Klasa VI b –Zuzanna Skoczeń, Milena Pieńczuk– op. Ewa Landoch

Gratuluję wysokich wyników i życzę kolejnych sukcesów w następnych  edycjach konkursów.

Ewa Landoch