Dziś zakończyliśmy rok szkolny.

Dnia 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/ 2016. O godzinie 8.00 na placu apelowym spotkali się dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice.

Dyrektor szkoły, Pan Wiesław Pasek przedstawił zebranym najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów. Wręczył również nagrody książkowe uczniom klas III, IV i V, którzy w minionym roku osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu. Piosenki wykonane przez chórek szkolny zakończyły oficjalną część uroczystości, po której uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal po odbiór świadectw.

Drugą część zakończenia roku szkolnego stanowiło pożegnanie uczniów klas VI, które odbyło się na sali gimnastycznej. Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych uczniów, w tym tegorocznych prymusów Martę Pękul i Piotra Zaniewskiego. Pożegnanie najstarszych uczniów stało się okazją do podziękowania za długoletnią pracę, odchodzącym na emeryturę nauczycielom: Lechowi Nierubcowi, Marii Błaszczak oraz Janowi Hryniewiczowi. Z wielkim wzruszeniem szóstoklasiści odbierali świadectwa ukończenia nauki w szkole podstawowej, żegnali się z Dwójką, nauczycielami i wychowawczyniami: B.Banasik, E.Biernacką i I.Książak. Pożegnalną uroczystość zakończyła część artystyczna, oraz pokaz multimedialny.

Życzymy naszym Absolwentom wielu radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki jaki rozpoczną 1 września w gimnazjum. Wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy udanego odpoczynku, relaksu, zabawy i słońca! Wypoczywajcie bezpiecznie, abyście za dwa miesiące wrócili do szkoły pełni nowych sił, naładowani energią, gotowi do podjęcia wyzwań jakie przyniesie nowy rok szkolny.

Gminne zakończenie roku szkolnego 2015/16.