Wycieczka klasy VI B do Mostówki-Adelina-Kicin.

Wycieczka odbyła się 7 czerwca pod opieką wychowawcy Barbary Banasik.

Wielką atrakcją był przejazd pociągiem z Wyszkowa do Mostówki, ponieważ nie wszyscy uczniowie korzystali z tego środka lokomocji. Po przybyciu na miejsce zwiedzaliśmy wystawę ,,Miniaturowy  świat’’. Ekspozycję znajdują się przy Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Mostówce. Następnie udaliśmy się pieszo do Szkoły Podstawowej w Adelinie. Dzięki życzliwości p. dyrektor Katarzynie  Jackowskiej zwiedzaliśmy szkołę i oddział przedszkolny. Zasłużony odpoczynek i obiad. Odbył się mecz w piłkę siatkową Wyszków- Adelin, a także zabawy zręcznościowe i gry na boisku szkolnym. W godzinach wieczornych wspólne ognisko z rodzicami. Bardzo dziękujemy p. Katarzynie Jackowskiej dyrektor Szkoły Podstawowej w Adelinie i p. Magdalenie Kacpura.

Barbara Banasik