Wyróżnienie dla Zuzi za pracę w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym.

Zuzia Wasilewska otrzymała wyróżnienie za pracę plastyczną, która wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Podróż z Tuwimem do krainy wyobraźni” na podstawie wiersza „Lokomotywa”.

Na konkurs wpłynęło około 400 prac w tym prace z zagranicy – Japonii, Holandii, Kanady, Włoch, Francji i Irlandii. Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole nr 118 w Łodzi. Prace wszystkich dzieci  znalazły się na wystawie i można  je obejrzeć na stronie internetowej  tegoż przedszkola w zakładce „aktualności”.  W konkursie wzięła udział także  Patrycja Nowak, która również otrzymała pamiątkowy dyplom Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

E.Mielczarczyk