Rok szkolny 2013/2014

Letnia edycja ,,Pory roku".

5 czerwca odbyła się letnia edycja międzyszkolnych zawodów sportowych-,,Pory roku"  w Szkole Podstawowej nr 1 w Wyszkowie.

„Mały Wyszkowiak zwiedza Europę”

Pod koniec maja został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny „Mały Wyszkowiak zwiedza Europę”. Organizatorem konkursu  było Przedszkole nr 9 w Wyszkowie

Ogólnopolski Konkurs Historyczny.

30 maja 2014 r. w Muzeum Wojska Polskiego, w Warszawie odbyło się uroczyste

W hołdzie dla św. Jana Pawła II

W dniu 29.05.2014r Szkoła Podstawowa nr 2 z Wyszkowa przy współpracy

Nasz uczeń liczy na szóstkę z plusem

W  Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole Nowinach odbył  się Gminny Konkurs Matematyczny „Liczę na szóstkę z plusem” którego uczestnikami byli uczniowie klas IV z  sześciu  szkół  gminy Wyszków.

.

‘’Omnibusik dla klas III’’

21 maja został przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr1 w Wyszkowie Gminny Konkurs Wiedzowy którego tematyka obejmowała treści matematyczne, polonistyczne, przyrodnicze i artystyczne .

XIV Gminny Konkurs Ekologiczny.

Dnia 14 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 2w Wyszkowie odbył się po raz 14 Gminny Konkurs Ekologiczny.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”

33 uczniów naszej szkoły brało udział w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego pisząc test w dwóch kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV oraz ....

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY 2014

16 maja 2014r. odbył się po raz szósty konkurs przeznaczony dla uczniów klas II i III szkół podstawowych z terenu gminy Wyszków, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Rybnie.