MIKOŁAJKOWA LOTERIA FANTOWA

W dniu 6 grudnia 2017r Samorząd Szkolny  przeprowadził  loterię fantową pod nazwą „ Mikołajkowa Loteria Fantowa”. W sprzedaży było 261 sztuk losów loteryjnych. Cena jednego losu loteryjnego wynosiła 3 złote.

Poszczególne losy loteryjne oznaczone zostały kolejno numerami od 1 do 261. Zostało rozlosowanych 258 fantów, 3 fanty nie znalazły swojego nowego właściciela, dlatego zostaną dołączone do losowania, które odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.
Loterię pod nadzorem pań : Renaty Ciok i Joanny Hanusiak przeprowadzili uczniowie:
Wiktoria Buźniak
Wiktoria Kukwa
Julia Godleś
Laura Zielińska
Paulina Janus
Sandra Powierza
Piotr Siemieniewski
Oskar Lewandowski
Maks Leszczyński
W wyniku zbiórki zebrano następujące środki pieniężne:  774 złote.
Pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby Samorządu Szkolnego.
Rozlosowane zostały również dwie nagrody spośród osób, które przyniosły fanty na loterię, oraz jedna osoba  spośród tych, które wzięły udział w losowaniu:
-  Lena Sosnowska kl. 0
-  Kacper Berbeć kl.5c
-  Mateusz Duchnowski kl.1c

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy zaangażowali się w udział w loterii. Dziękujemy uczniom, którzy przynieśli fanty, uczniom, którzy ciągnęli losy, oraz wychowawcom i nauczycielom za dopilnowanie uczniów z poszczególnych klas, którzy brali udział w loterii.

J. Hanusiak