Pierwszoklasiści z SP2 powitani w wyszkowskim gronie.

8 listopada na hali WOSiR burmistrz naszego miasta, pan Grzegorz Nowosielski spotkał się z uczniami klas pierwszych gminnych szkół podstawowych. Podczas zorganizowanej po raz drugi w Wyszkowie uroczystości dla najmłodszych uczniów nie zabrakło naszych pierwszaków z wychowawczyniami W. Runo, K.Zacharską i A. Groszkiewicz.

Podobnie jak rok temu była to lekcja lokalnego patriotyzmu, tym razem z odwołaniem do naszej kultury i obyczajowości ludowej - poprowadzili ją bowiem członkowie Zespołu Pieśni i Tańca "Wyszków". Pierwszaki poznały gminne symbole, ale także piosenki, tańce, obyczaje swoich dziadków i pradziadków. Na pamiątkę niecodziennego spotkania, dzieci  otrzymały z rąk burmistrza legitymacje pierwszaka i  upominki.