Rok szkolny 2013/2014

Zakończenie roku szkolnego 2013/14.

Po dziesięciu miesiącach nauki zakończyliśmy  rok szkolny 2013/2014.

„Życie składa się z przywitań i pożegnań” Wiktor Hugo.

Tymi słowami pan dyrektor Wiesław Pasek rozpoczął pożegnanie absolwentów naszej szkoły, które odbyło się 26 czerwca w Domu Kultury „Hutnik”.

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

25 czerwca uczniowie oddziałów przedszkolnych naszej szkoły uroczyście pożegnali  rok szkolny.

Piknik rodzinny klasy IIIa

Dnia 18 czerwca na terenie plebanii św Idziego na pożegnalnej  imprezie klasowej spotkali się uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczynią H,Ambroziak.

Pożegnalne ognisko klasy VI c

„Tak niedawno żeśmy się poznali, a już pożegnania nadszedł czas…”

Lubimy siatkówkę!.

Na pożegnanie klas VI rozegrano mecz siatkówki: Uczniowie-Kadra SP2 .

Podsumowanie osiągnięć uczniów

Na dwa dni przed  zakończeniem roku szkolnego  2013/2014 odbyły się w naszej szkole  apele podsumowujące różne  akcje i konkursy.

Plenerowa uroczystość klasy trzeciej.

Dnia 16 czerwca 2014r. o godzinie 17.00 w Nadleśnictwie Wyszków w Leszczydole Nowinach odbyło się ognisko klasy III e.

Bezpieczne wakacje. Bezpieczna woda.

29 maja odwiedzili naszych uczniów z klas 0 – III policjanci z zespołu ds. Nieletnich i Patologii  Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Na sportowo i wesoło

Piknik Sportowy  to jeden z  najbardziej  radosnych dni w naszych zerówkach. Do wspólnej zabawy zgłosiła się większość rodzin ze swoimi pociechami.