Miejski Konkurs Recytatorski – „Gramy w zielone’’ – poezja dla dzieci Władysława Broniewskiego.

Z okazji Święta Szkoły w oddziale przedszkolnym został przeprowadzony konkurs recytatorski z udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 5.

Konkurs rozgrywany był w dwóch kategoriach- dzieci 6 letnie i 5 letnie.

W komisji konkursowej zasiadła wicedyrektor SP nr 2 pani Monika Chełmicka – przewodnicząca, pani Ewa Zdunek z SP nr 3, pani Marta Melion z SP nr 5. Wszystkie dzieci przygotowały się wspaniale do występów. Trudno było wybrać zwycięzców. Ostatecznie jury ogłosiło następujące wyniki:

Kategoria dzieci 5 letnich

I miejsce Karolina Woźnica SP nr 3 opiekun pani Ewa Zdunek

II miejsce – Alicja Agacińska SP nr 2 opiekun pani Joanna Hanusiak

III miejsce – Julia Galicka SP nr 5 opiekun pani Marta Melion

Kategoria dzieci 6 letnich

I miejsce Kinga Jagielska  SP nr 2opiekun pani Ewa Mielczarczyk

II miejsce Hanna Górska SP nr 3 opiekun pani Ewa Zdunek

III miejsce Iga Gołębiewska SP nr 5 opiekun pani Agnieszka Wińska

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Dyrektora Szkoły pana Wiesława Paska oraz pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, zaś opiekunowie dzieci otrzymali podziękowania i symboliczne pamiątki.Na zakończenie pani wicedyrektor podziękowała wszystkim zebranym za przybycie oraz za wspaniałe przygotowanie się do konkursu. Następnie wszyscy zasiedliśmy do wspólnego słodkiego poczęstunku.

Serdeczne podziękowania należą się mamie Kingi Jagielskiej z oddziału 0A, która pomagała pani Ewie Mielczarczyk  w organizacji i przebiegu konkursu. Dziękujemy!

Organizatorka konkursu

Ewa Mielczarczyk