Ogólnopolski sukces naszej sześciolatki.

Rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Wpływ ruchu na zdrowie” organizowany dla przedszkolaków z całej Polski przez Szkołę Podstawową w Radziądzu.

W konkursie mogła wziąć udział tylko jedna praca z oddziału dzieci 6 letnich. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac . Do finałowego konkursu zakwalifikowano ostatecznie  70 prac z przedszkoli z całej Polski. Oddział 0A reprezentowała  Kinga Jagielska. Inspiracją jej pracy była październikowa  wycieczka do Stadniny Koni Pasja w Skuszenie. Kinga narysowała siebie w czasie jazdy konnej. Rysunek wykonany był w formacie A3 pastelami podczas zajęć podsumowujących nasz wyjazd.

Jej praca zajęła III miejsce w kategorii dzieci 6 letnich. Gratulujemy tak wielkiego  osiągnięcia na skalę ogólnopolską   i życzymy dalszych sukcesów!.

Ewa Mielczarczyk