Mazowieckie Talenty

W bieżącym roku szkolnym 2013/2014 uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie Piotr Twardo uczestniczył w przedmiotowym konkursie z matematyki – „ Mazowieckie Talenty” - organizowanym przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty .

Piotr przeszedł przez kolejne trzy etapy konkursu : szkolny, rejonowy i wojewódzki. W ostatnim etapie ,  który odbył się w Warszawie,  uczeń otrzymał tytuł finalisty. Piotr został przygotowany przez nauczycielkę matematyki – panią Iwonę Książak.

Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poznawczych i uzdolnień uczniów, a także wyzwalanie twórczej postawy nauczycieli w poszukiwaniu odpowiednich metod i form pracy z uczniem zdolnym. Uczniowie poprzez start właśnie w tego rodzaju konkursach, przygotowują się do dalszej nauki w szkołach wyższego szczebla.

Gratulujemy Piotrowi i jego opiekunce - pani I.Książak sukcesu .Życzymy dalszych , tak wspaniałych wyników !

Iwona Depta

Tuba Wyszkowa