37 Gminny Konkurs Recytatorski

W dniu 14 marca 2014r. odbył się kolejny - 37 Gminny  Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" .

Został on zorganizowany tradycyjnie już w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie. Naszą szkołę godnie prezentowały uczennice klas O - VI.Wszystkie wspaniale zaprezentowały swoje ulubione wiersze. Paulina Szewczyk - uczennica klasy VIc ( opiekun pani Alicja Kosińska) i Małgosia Jakacka- klasa IIc  (opiekun pani Renata Ślubowska) zdobyły III miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Natomiast uczennica klasy IIId Julia Ciach ( opiekun pani Elżbieta Majewska) otrzymała wyróżnienie. Wszystkim dziewczętom gratulujemy wspaniałego występu!Paulina i Małgosia w dniu 24 marca będą reprezentowały gminę Wyszków w powiatowym etapie konkursu. Życzymy powodzenia!

Iwona Depta