Marzycielska poczta w „Dwójce’’

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do  chorych dzieci spędzających większość czasu w szpitalach,  walcząc z chorobami nowotworowymi i innymi ciężkimi dolegliwościami.

Zbliżające się święta stały się doskonałym pretekstem dla uczniów klasy IIc  którzy  samodzielnie napisali listy oraz kartki do chorych dzieci. 11 kwietnia wysłane zostały z Wyszkowa serdeczne pozdrowienia, słowa otuchy i życzenia do ośmiorga dzieci. W wielu kopertach pojawił się również drobne niespodzianki w postaci samodzielnie wykonanych kartek, rysunków i naklejek.

Mamy nadzieję, że sprawią one adresatom dużo radości i wywołają uśmiech na ich twarzach

Renata Ślubowska