Apel klas 0 – III

16 kwietnia dyrektor Jolanta Przybysz poprowadziła apel podsumowujący udział uczniów w licznych konkursach o zasięgu ogólnopolskim, gminnym i szkolnym.

Spotkanie rozpoczęło się przekazaniem nagród naszym najmłodszym uczniom którzy zostali laureatami konkursów ogólnopolskich.

Julia Grzywacz  z kl.0a zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ’’Regionalna wycinanka’’

Kamil Piechociński z kl.0b, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym’’ Moje miasto. Moja okolica’’.

W dalszej części apelu nagrody oraz gratulacje odebrali uczniowie będący laureatami konkursów szkolnych - Warszawska Syrenka, Portret Mojej Pani, Św. Idzi łączy pokolenia, Palma Wielkanocna z elementami kurpiowskimi oraz Wielkanocnego konkursu plastycznego na wykonanie najładniejszej pisanki, palmy, stroika.Podziękowania, oraz życzenia dalszych sukcesów otrzymali również uczniowie kl.II reprezentujący nasza szkołę w Gminnym Konkursie Literacko –Plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr5 w Wyszkowie, oraz  drużyna sportowców która wywalczyła drugie miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie  Sportowej klas I.Świąteczną niespodziankę sprawiła dzieciom katechetka Grażyna Sroczyńska, która przekazała na ręce pani dyrektor dyplom dla Szkoły Podstawowej nr2 w Wyszkowie za zajęcie I miejsca w parafialnym konkursie na najpiękniejszą Palmę wielkanocną.

Na zakończenie środowego apelu dyrektor Jolanta Przybysz pogratulowała nagrodzonym  wspaniałych osiągnięć a całej społeczności uczniowskiej życzyła miłego, świątecznego wypoczynku.