Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Regionalna wycinanka”

Na konkurs wpłynęło 220 prac z całej Polski. Najwięcej z Pomorza i Kujaw.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania folklorem najbliższego regionu oraz kraju, rozwijanie wyobraźni u dzieci, rozbudzanie wrażliwości estetycznej, rozwijanie zdolności plastycznych     u najmłodszych. Pracę należało wykonać używając kolorowych papierów, kleju i nożyczek . Pod uwagę była  brana samodzielność wykonania. Organizatorem Konkursu było Przedszkole w Drobinie oraz Miesięcznik „Bliżej Przedszkola”. Uczennica oddziału przedszkolnego Julka Grzywacz zajęła  II miejsce za  które  otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe : zabawkę, książki i materiały plastyczne. Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!

Wychowawczyni kl.0a - Ewa Mielczarczyk