Wycieczka oddziału 0A do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie

28 kwietnia grupa 0A wraz z opiekunami udała się na wycieczkę do  Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie.

Tematem zajęć były „Wesołe historie wg E. Szelburg-Zarembiny”. Dzieci wzięły udział   w  głośnym czytaniu i w pląsach dla przedszkolaków. Teksy, piosenki do wtóru oraz choreografię do  „ Bajki o gęsim jaju, raku Nieboraku, kogucie Piejaku, kaczce Kwaczce, kocie Mruczku i o psie Kruczku”, „Gości w glinianym garnku”, „O kurce Złotopiórce i kogutku Szałaputku przygotowała p. Maria Malek. Piosenki śpiewał i również pięknie  czytał p. Mateusz Nasiadka. Dzieci brały bardzo aktywny udział w inscenizacjach oraz w interpretacji  piosenek. Wykazały się pomysłowością i kreatywnością.

E.Mielczarczyk