IV Parada Moli Książkowych 2014 r.

Paradę Moli Książkowych po raz IV zorganizowała Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Wyszkowie

z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz Dnia Bibliotekarza. W kolorowym korowodzie wzięły udział dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z Wyszkowa i poawiatu wyszkowskiego. Z naszej szkoły gwarnie i z radością wyruszyła klasa IIb. Głównym hasłem przewodnim ,,Lubimy czytać" próbowaliśmy zachęcić mieszkańców Wyszkowa do czytania. Było głośno, kolorowo i radośnie. Bardzo przypadło nam do gustu hasło ,, Wyłącz komputer , włącz czytanie!" Na zakończenie parady , każda klasa   zaprezentowała się wierszem lub piosenką. Wszyscy obdarowni zostali bardzo słodkim lizaczkiem. To była udana zabawa plenerowa tym  bardziej, że pogoda dopisała.